تقدیر از دانش اموزان قرانی قوشچی

قرائت قرآن با معرفت و توجه به معانی و تدبر درآن و عمل به دستورات آن رمز موفقیت و پیشرفت و البته نیاز امروز جامعه بشری است و نوجوانان قرآنی قوشچی این مطلب را در عمل به اثبات رسانیده اند.

مسئول فرهنگی و اجتماعی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی ضمن تقدیر از نوجوانان قرآنی قوشچی مرکز دهستان انزل شمالی با اشاره به نقش ویژه قرآن در زندگی بشر گفت:

قرائت قرآن با معرفت و توجه به معانی و تدربر درآن و عمل به دستورات آن رمز موفقیت و پیشرفت و البته نیاز امروز جامعه بشری است و نوجوانان قرآنی قوشچی این مطلب را در عمل به اثبات رسانیده اند.

وی اظهار داشت: برگزاری جلسات جمع خوانی قرآن کریم در ایم ماه مبارک رمضان توسط نوجوانان کاری بسیار ارزنده و شایسته تقدیر بود که هم موجب توفیقات دنیوی و اخروی شما جوانان شده و شمارا در مسیر درست الهی قرار خواهد داد.

حجت الاسلام عباسی با قدردانی از حجت الاسلام یوسفی امام روستای قوشچی اذعان داشت:

طراحی و اجرای برنامه های قرآنی برای پر کردن وقت نوجوانان و تعلیم آداب اسلامی به ایشان اقدامی خداپسندانه و در راستای اهداف فرهنگی و تربیت دینی قرارگاه پیشرفت و آبادانی است و امیدواریم بتوانیم در تمامی روستاهای تحت پوشش قرارگاه این طرح ها را به اجرا دربیاوریم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.