آب به چایباسار جنوبی رسید…

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تعرف دات آی آر، آیین بهره برداری از پروژه بزرگ آبرسانی به ۲۱ روستای محروم شهرستان ماکو با حضور فرمانده محترم سپاه شهداء، رییس آب و فاضلاب استان، رییس سازمان منطقه آزاد ماکو و سایر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.
این پروژه با بیش از ۲۳ کیلومتر حفاری و لوله گذاری ، جمعیتی بالغ بر ۱۵۳۰خانوار ساکن در ۲۱ روستای ماکو را تحت پوشش قرار می دهد.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه شهداء در حاشیه این مراسم اظهار داشت: مجموعه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه شهداء استان آذربایجان غربی با اجرای پروژه های زیر بنایی محرومیت زدا و عام المنفعه، در تلاش است ضمن ایجاد عدالت در خدمت رسانی به عموم مردم، ظرفیت های بالقوه مناطق محروم را نیز به شکوفایی برساند.
علی حجازی فر با تقدیر از همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت آب و فاضلاب استان گفت: اصلی ترین عامل به ثمر نشستن طرح های بزرگ توسط قرارگاه پیشرفت و آبادانی، ایجاد هماهنگی و همکاری در میان نهاد های حاکمیتی مختلف و اهالی به عنوان بهره برداران نهایی میباشد که کلید حل این مشکل اجرای سیستم امام و امتی در روستاهای هدف با استقرار امامام روستا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.